Regulamin COVID-19


REGULAMIN FUNKCJONOWANIA O.P.Z. „GÓRNIK” W ŁEBIE
W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM COVD-19

Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji, które ułatwią Państwu pobyt w O.P.Z. „GÓRNIK” w Łebie.

1. Przed przyjazdem na teren środka, w miarę możliwości, prosimy o kontakt telefoniczny. Obsługa recepcji przygotuje klucze do Państwa pokoju.
2. Będąc już na miejscu poczekaj w samochodzie na osobę z obsługi parkingu, która wskaże miejsce do zaparkowania. Na parkingu zostanie również dostarczony Państwu klucz do pokoju. Gości, którzy będą u nas pierwszy raz lub nie będą znali rozkładu domków, pracownik O.P.Z. „GÓRNIK” zaprowadzi pod wskazany w potwierdzeniu nr domku.
3. W miarę możliwości prosimy, aby opłatę za pobyt dokonać przelewem przed przyjazdem lub po przyjeździe do O.P.Z. „GÓRNIK” za pośrednictwem bankowości elektronicznej (w każdym domku jest router). Dodatkowe opłaty tj. miejscowa, za parking należy uiścić na miejscu.
4. Sprawy meldunkowe i rozliczeniowe po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego dnia i godziny. W recepcji mogą jednocześnie przebywać 2 osoby. Blat recepcji będzie dezynfekowany po każdym gościu.
5. W dniu przyjazdu rozpoczynacie Państwo pobyt od kolacji tj. od godziny 1800, kolejnego dnia będą wydawane śniadania i obiadokolacje.
6. Posiłki będą donoszone do pokoi w następujących godzinach:
Śniadanie:   od  900
Obiadokolacja:   od  1500
Pracownik O.P.Z. „GÓRNIK” zapuka do Państwa drzwi i poinformuje o przyniesionym posiłku. Jedzenie będzie hermetycznie zamknięte i pozostawione na stoliku znajdującym się na Państwa tarasie.
Prosimy uzbroić się w cierpliwość, teren ośrodka jest rozległy, a pracowników obsługi kilku.
7. W godzinach od 1100 i od godziny 1730 będziemy zabierać śmieci. Worki z odpadami należy zostawić na tarasie. Dodatkowo będzie dezynfekowany stół na tarasie oraz poręcze.
8. W dniu przyjazdu po godzinie 1900 odbędą się kwalifikacje na zabiegi dla osób będących na turnusie rehabilitacyjnym. Rehabilitanci zadzwonią i poinformują, że należy podejść do inhalatorium i umówić się na zabiegi. Aby zminimalizować kontakt z pozostałymi gośćmi zabiegi w inhalatorium i centrum rehabilitacji będą wykonywane tylko dla osób ze skierowaniem. Gości będących na turnusie profilaktyczno-zdrowotnym zapraszamy kolejnego dnia na zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu: joga, medytacja, ćwiczenia rozciągające, nordic walking itp. z zachowaniem bezpiecznych odległości. O godzinie i miejscu zbiórki pracownicy O.P.Z. „GÓRNIK” poinformują w dniu przyjazdu.
9. W każdej łazience umieszczony został dozownik z płynem do dezynfekcji rąk oraz instrukcją prawidłowej dezynfekcji.
10. Do momentu kolejnej fazy odmrożenia O.P.Z. „GÓRNIK” wyłączył z użytkowania: świetlicę, plac zabaw oraz inne, w których mogą tworzyć się skupiska ludzi.
11. Jeśli będą Państwo mieli któreś z objawów infekcji (kaszel, gorączka, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, inne nietypowe) prosimy o natychmiastowe poinformowanie recepcji.
12. O.P.Z. „GÓRNIK” wyznaczył i przygotował pokój wyposażony w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący, w którym będzie można czasowo odizolować osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.
13. Do dyspozycji gości całodobowa opieka pielęgniarska. W wyznaczone dni można również skorzystać z konsultacji lekarskiej. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z porady/wizyty proszę skontaktować się z recepcją.
14. Recepcja jest czynna od godz. 800 do godz. 2100.
15. Poza godzinami otwarcia recepcji mogą się Państwo udać do pracowników ochrony mienia.
16. Sprzątanie na życzenie, należy zgłosić do recepcji.
17. Właściciele zwierząt zobowiązani są do posiadania aktualnej książeczki szczepień. Na terenie ośrodka prosimy trzymać zwierzęta na smyczy oraz sprzątać pozostawione nieczystości. Właściciele zwierząt ponoszą za nie pełną odpowiedzialność.
18. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 1800, a kończy o godzinie 1000.
19. Każdy pokój po wymeldowaniu jest sprzątany i dezynfekowany przez firmę certyfikowanymi środkami zatwierdzonymi przez sanepid.
20. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji. Swoje opinie na temat pobytu możecie również zamieszczać na naszej stronie internetowej w zakładce Księga Gości.

Prosimy, aby z recepcją w miarę możliwości kontaktować się:

 +48 59 866 15 73

 opzgornik@wp.pl

 facebook

Pobyt na terenie ośrodka oznacza znajomość i akceptację regulaminu OPZ Górnik.


Koronawirus: informacje i zalecenia
Serwis Rzeczypospolitej Polskiej

www.gov.pl


Wytyczne przeciwepidemiczne
Głównego Inspektora Sanitarnego

www.gis.gov.pl

 do góry...

© 2020 Ośrodek Profilaktyki Zdrowotnej „GÓRNIK” w Łebie